PLOT-LAND
€80,000
5174m2
Plot Area
10%
Coverage factor
Building factor
Ref.no: GE5901
RESIDENTIAL
€458,000
380m2
3
Bedrooms
2
Bathrooms
Toilets
Ref.no: GE5899
€629,000
340m2
5
4
Ref.no: GE5894
€240,000
Ref.no: GE5893
€260,000
1
Ref.no: GE5892
€245,000
Ref.no: GE5891
€157,000
Ref.no: GE5889
€270,000
Ref.no: GE5888
€700,000
708m2
50%
90%
Ref.no: GE5887
€320,000
1052m2
Ref.no: GE5886
€160,000
526m2
Ref.no: GE5885
€339,000
540m2
Ref.no: GE5884
€362,000
Ref.no: GE5882
€890,000
551m2
Ref.no: GE5881
€167,000
Ref.no: GE5880
€144,000
Ref.no: GE5879
€83,000
Ref.no: GE5878
€180,000
Ref.no: GE5877
€150,000
Ref.no: GE5876
€870,000
619m2
120%
Ref.no: GE5875
Ref.no: GE5874
€170,000
Ref.no: GE5873
€120,000
Ref.no: GE5872
€30,000
8520m2
1%
Ref.no: GE5870